Garden Design

Regulamin Promocji

OUTLET

Oferta promocyjna „OUTLET” obowiązuje do wyczerpania zapasów. Uszkodzenia towarów wymienione w opisie i widoczne na zdjęciach poglądowych nie podlegają reklamacji. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, w szczególności z kodami rabatowymi. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://gardendesign.pl/regulamin oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

KODY RABATOWE

Po wpisaniu określonego kodu rabatowego przy finalizacji zamówienia klient otrzymuje jednostkowy lub dodatkowy rabat o określonej wysokości. Kupony rabatowe nie obejmują oferty producenta Spa System® oferty “Outlet”, poszewek, wypełnień poduszek i pokrowców szytych na zamówienie. Kody rabatowe są ważne do 31 grudnia 2024r.

FIRST MINUTE – 20%

Oferta promocyjna „First Minute -20%” obowiązuje od 8.03.2024 do 24.03.2024. Promocja dotyczy produktów marek Oltre®, Zumm®, Zumm Premium®, Vimine®, Platinum®, Aerocover®, Marroni®, Napoleon®, Couture Jardin®, Capi Europe®, Unique Living®, Suns® oraz Drewutnia Studio® w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym oraz przy sprzedaży telefonicznej. W czasie trwania promocji klient może zakupić produkty wymienionych marek z rabatem -20%. Każdy Klient może skorzystać z promocji wiele razy. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://gardendesign.pl/regulamin oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.